P11

Vastuuvalmentaja

Niko Ikävalko, niko.ikavalko@gmail.com, 044 573 1779

Valmentajat

Toni Rikberg, toni.rikberg@hotmail.com, 050 575 5028
Aku Montonen, aku.montonen@gmail.com, 040 8387 912
Tommi Rikka, tommi.rikka@kymp.net, 040 839 6894
Samuli Nurmi, samuli.nurmi@icloud.com, 040 6565 998
Jani Setälä. janisetal@hotmail.com. 050 511 5552

Joukkueenjohtajat
Petri Korhonen, p.korhonen@live.com, 040 0342 528
Rami Paakala, rami.paakala@gmail.com, 050 323 4938

Rahastonhoitaja

Marjo Rantala, marjo.rantala@outlook.com. 050 410 5254


Pelaaja
profile_avatar
#
Aatu Setälä
profile_avatar
# 32
Elmo Sundberg
profile_avatar
# 49
Juho Korhonen
profile_avatar
# 34
Manu Rantala
profile_avatar
#
Noel Montonen
profile_avatar
#
Oskar Sjöroos
profile_avatar
# 42
Väinö Tommila
profile_avatar
# 15
Luka Turunen
profile_avatar
# 27
Oliver Mäkelä
profile_avatar
#
Rasmus Rikberg
profile_avatar
# 48
Tuomas Rikka
profile_avatar
# 6
Viljami Nurminen
profile_avatar
# 77
Enni Vainikainen
profile_avatar
# 5
Aaro Partio
profile_avatar
# 9
Rasmus Malin
profile_avatar
#
Emil Montonen
Valmentaja
profile_avatar
#
Tommi Rikka
profile_avatar
#
Jani Setälä
profile_avatar
#
Niko Ikävalko
niko.ikavalko@gmail.com
Joukkueenjohtaja
profile_avatar
#
Petri Korhonen
+358400342528
p.korhonen@live.com
27 henkilön tiedot ovat piilotettu.


Yhteystiedot


Tiedotteet

Omatoimitreenit vk 19
30.04.2020
...

Omatoimitreenit vk 18
24.04.2020
...

Omatoimiharjoittelu vk 16-17
09.04.2020
Harjoitteet viikoille 16-17...

Omatoimitreenit 4
03.04.2020
Harjoitteet ajalle 6.-12.4...

Omatoimitreenit vko 14, 30.3.2020-5.4.2020
27.03.2020
Treenit ensi viikolle, jos on kysyttävää jostain harjoitteesta tai jotain muuta epäselvyyttä ni...



Tapahtumat