P13

Hei 

Olemme FC KTP junioreiden 2009 syntyneiden joukkue. Harjoittelemme kovaa jokaisella tasolla ja tarkoituksena kehittää jokaista yksilöä peli iloa unohtamatta. Pelaamme eteläistä piirisarjaa kolmella eri joukkueella eli rohkeasti mukaan vaan uudet sekä vanhat uudet. Yhdessä tekeminen on mottomme. 

 

Vastuuvalmentaja

Sami Rintanen, sami.rintanen@gmail.com, 0407295923

Valmentajat

Aku Montonen, aku.montonen@gmail.com
Tommi Rikka, tommi.rikka@kymp.net
Samuli Nurmi, samuli.nurmi@icloud.com

Joukkueenjohtaja

Rami Paakala, rami.paakala@gmail.com, 050 323 4938

Rahastonhoitaja

Marjo Rantala, marjo.rantala@outlook.com


Pelaaja
Jäsenen kuva
#32
Elmo Sundberg
Jäsenen kuva
#49
Juho Korhonen
Jäsenen kuva
Noel Montonen
Jäsenen kuva
Thomas Froma
Jäsenen kuva
#48
Tuomas Rikka
Jäsenen kuva
#6
Viljami Nurminen
Jäsenen kuva
#77
Enni Vainikainen
Jäsenen kuva
Ville Seppälä
Jäsenen kuva
#5
Aaro Partio
Jäsenen kuva
#29
Sisu Hakulinen
Valmentaja
Jäsenen kuva
Tommi Rikka
Jäsenen kuva
Niko Ikävalko
niko.ikavalko@gmail.com
Jäsenen kuva
Sami Hakulinen
Jäsenen kuva
Sami Rintanen
+358047295923
sami.rintanen@fcktp.fi


Yhteystiedot


Tiedotteet

Omatoimitreenit vk 19
30.04.2020
...

Omatoimitreenit vk 18
24.04.2020
...

Omatoimiharjoittelu vk 16-17
09.04.2020
Harjoitteet viikoille 16-17...

Omatoimitreenit 4
03.04.2020
Harjoitteet ajalle 6.-12.4...

Omatoimitreenit vko 14, 30.3.2020-5.4.2020
27.03.2020
Treenit ensi viikolle, jos on kysyttävää jostain harjoitteesta tai jotain muuta epäselvyyttä ni...



Tapahtumat