P8

Vauhtia, riemua, motivaatiota ja puhdasta pelaamisen iloa ei tältä porukalta puutu.Joukkue P07 koostuu 2013 syntyneistä innokkaista pelaajista. Harjoittelemme 2 kertaa viikossa hyvällä urheilumielellä ja meiningillä. Uusia pelaajia mahtuu mukaan.

 

Vastuuvalmentaja
Ville Vahvanen, ville.vahvanen@kotka.fi

Valmentajat
Arttur Laine, arttur.laine@andritz.com
Henri Maijanen, henri.maijanen@hotmail.com
Jonne Pylkkänen, jonne.pylkkanen@gmail.com
Tuomo Paakkari , tuomo.paakkari@kotka.fi

Joukkueenjohtaja
Heta Sutinen, heta.sutinen@gmail.com
Jani Rantanen, jani.h.rantanen@gmail.com


Pelaaja
Jäsenen kuva
#62
Aatu Laine
Jäsenen kuva
#97
Akusti Rantanen
Jäsenen kuva
David Andersson
Jäsenen kuva
Eemeli Ettamo
Jäsenen kuva
#25
Eetu Sutinen
Jäsenen kuva
#3
Elias Maijanen
Jäsenen kuva
Emil Pylkkänen
Jäsenen kuva
#88
Hugo Eerola
Jäsenen kuva
#19
Jasper Häyhä
Jäsenen kuva
#24
Jooa Häkkinen
Jäsenen kuva
Juhani Iivonen
Jäsenen kuva
#9
Juho Paananen
Jäsenen kuva
#15
Jussi Jaakola
Jäsenen kuva
Kaspar Oorn
Jäsenen kuva
#5
Lenni Haaja
Jäsenen kuva
#11
Lenni Simonen
Jäsenen kuva
#95
Mico Mattila
Jäsenen kuva
Niklas Wecksten
Jäsenen kuva
#31
Samuel Pakkala
Jäsenen kuva
#17
Urho Vahvanen
Jäsenen kuva
#10
Valtti Gruzdaitis
Jäsenen kuva
#44
Viggo Grünthal
Jäsenen kuva
#4
Eemil Holappa
Jäsenen kuva
#13
Valto Penttilä
Jäsenen kuva
#30
Rasmus Kujala
Jäsenen kuva
#77
Kristian Yunolaynen
Jäsenen kuva
Eetu Paakkari
Jäsenen kuva
#6
Eino Ritola
Jäsenen kuva
#37
Eeli Kuitunen
Jäsenen kuva
Topias Ruhanen
Jäsenen kuva
#54
Lucas Masalin
Jäsenen kuva
Eemil Heikka
Jäsenen kuva
Väinö Räästi
Jäsenen kuva
Nestori Huovila
Valmentaja
Jäsenen kuva
Åke Söderström
0400727657
ake.soderstrom@fcktp.fi
Jäsenen kuva
Ville Vahvanen
+358405948826
ville.vahvanen@kotka.fi
Jäsenen kuva
Henri Maijanen
+358503749657
henri.maijanen@hotmail.com
Jäsenen kuva
Arttur Laine
0408605193
arttur.laine@andritz.com
Joukkueenjohtaja
Jäsenen kuva
Heta Sutinen
heta.sutinen@gmail.com
Jäsenen kuva
Jani Rantanen
jani.h.rantanen@gmail.com


Yhteystiedot


Tiedotteet

Omatoimiharjoittelu vk 20
08.05.2020
...

Omatoimitreenit vk 18-19
24.04.2020
...

Omatoimiharjoittelu
26.03.2020
Jalkojen liiketaito, nopeus, maalinteko, ponnauttelu...



Tapahtumat