P10 valkoinen

Vauhtia, riemua, motivaatiota ja puhdasta pelaamisen iloa ei tältä porukalta puutu. Joukkue P8 koostuu 2013 syntyneistä innokkaista pelaajista. Harjoittelemme 2 kertaa viikossa hyvällä urheilumielellä ja meiningillä. Uusia pelaajia mahtuu mukaan.

 

Vastuuvalmentajat

Ville Vahvanen 040 594 8826, ville.vahvanen@kotka.fi
Arttur Laine, arttur.laine@andritz.com

Valmentajat

Henri Maijanen, henri.maijanen@hotmail.com
Jonne Pylkkänen, jonne.pylkkanen@gmail.com
Tuomo Paakkari , tuomo.paakkari@kotka.fi
Jussi Kinnaslampi, j.kinnaslampi@gmail.com
Jesse Rahikka  jesse_rahikka@hotmail.com
Eki Luukka  ekiluukka@hotmail.com
Toni Ruhanen  toni.ruhanen@hotmail.com

 

Joukkueenjohtajat
Heta Sutinen, heta.sutinen@gmail.com
Jani Rantanen, jani.h.rantanen@gmail.com


Pelaaja
Jäsenen kuva
#97
Akusti Rantanen
Jäsenen kuva
#28
David Andersson
Jäsenen kuva
#21
Eemeli Ettamo
Jäsenen kuva
#19
Jasper Häyhä
Jäsenen kuva
#29
Niklas Wecksten
Jäsenen kuva
#31
Samuel Pakkala
Jäsenen kuva
#17
Urho Vahvanen
Jäsenen kuva
#44
Viggo Grünthal
Jäsenen kuva
#4
Eemil Holappa
Jäsenen kuva
#32
Mikael Lindqvist
Jäsenen kuva
#37
Eeli Kuitunen
Jäsenen kuva
#98
Eemil Heikka
Jäsenen kuva
#71
Eemeli Peri
Jäsenen kuva
#51
Aatu Pukarinen
Jäsenen kuva
Niilo Jaakkola
Jäsenen kuva
Alexey Bibanin
Jäsenen kuva
#66
Leo Metsäpelto
Jäsenen kuva
#68
Reeti Kela
Valmentaja
Jäsenen kuva
Ville Vahvanen
+358405948826
ville.vahvanen@kotka.fi
Jäsenen kuva
Antti Huovila
antti.j.huovila@gmail.com
Jäsenen kuva
Pekka Andersson
Jäsenen kuva
Ville Pulkkinen
Joukkueenjohtaja
Jäsenen kuva
Jani Rantanen
jani.h.rantanen@gmail.com


Yhteystiedot


Tiedotteet

Omatoimiharjoittelu vk 20
08.05.2020
...

Omatoimitreenit vk 18-19
24.04.2020
...

Omatoimiharjoittelu
26.03.2020
Jalkojen liiketaito, nopeus, maalinteko, ponnauttelu...



Tapahtumat