Yhteystiedot

Toimisto

FC KTP Juniorit Ry
Koulukatu 8
48100 Kotka

Tilinumero
FI97 5172 0220 0498 79

Y-tunnus
1596580-9

Image

Hallitus

Image

Puheenjohtaja

Mikko Vaahersalo
mikko.vaahersalo@gmail.com
Puh. 044 425 31 43

Vastuualueet

Varustehankinnat
Sponsorointi
Sopimukset ja yhteistyökumppanit
Valmentajat


Hallituksen jäsen
Jari Klaus
jari.klaus@sok.fi
050 520 2974

Vastuualueet
Talous
Laskutus


Hallituksen jäsen
Kimmo Anttila
kimmo.anttila@kymp.net
050 490 1886

Vastuualueet
Harjoitusvuorot ja ottelutapahtumat
Valokuvaus
Joukkueenjohtajat


Hallituksen jäsen
Leni Lauretsalo
leni.lauretsalo@gmail.com
050 349 3313

Vastuualueet
Viestintä, some, tapahtumat
Tapahtumakoordinointi
Kahvila
Tiedottaminen


Hallituksen jäsen
Nina Jämsen
nina.jamsen@jalotakka.com
050 341 2111

Vastuualueet
Joukkueenjohtajat
myClub jäsenrekisterin ylläpito


Hallituksen jäsen
Toni Ruhanen
toni.ruhanen@hotmail.com
050 490 1899

Vastuualueet
Turnaustapahtumat

Henkilöstö

Image

Valmennuspäällikkö

Janne Hyppönen
janne.hypponen@fcktp.fi
Puh. 050 512 1316

Vastuualueet

Päävalmennusvastuu
Valmennuslinja
Tiedottaminen, pelilliset asiat
Urheiluakatemia ja seuran akatemia
myClub tiedottaminen ja pyynnöt jäsenrekisterin ylläpitoon

Image

Valmentaja

Mari Rahkonen
mari.rahkonen@fcktp.fi
050 538 55 22

Vastuualueet

P14 ja P13 
Urheiluakatemia ja seuran akatemia
Nettisivut
myClub tiedottaminen ja pyynnöt jäsenrekisterin ylläpitoon
Seuran sähköpostit


Valmentaja
Åke Söderström
ake.soderstrom@fcktp.fi
0400 727 657

Vastuualueet
P7, P9, P10 ja T14
Pelipaikka
myClub tiedottaminen


Maalivahtivalmennus
Ville Särkkä
ville.sarkka@fcktp.fi