Yhteystiedot

Toimisto

FC KTP Juniorit Ry
Koulukatu 8
48100 Kotka
Puh. 0400 727 657 

Sähköpostiosoite

toimistojuniorit@fcktp.fi

Tilinumero
FI97 5172 0220 0498 79

Y-tunnus
1596580-9

Image

Henkilöstö


Valmennuspäällikkö

Image

Valmennuspäällikkö,
5v5 pelitapavastaava

Juho Luukkonen
juho.luukkonen@fcktp.fi
040 765 7082

 

Vastuualueet

Valmentajien esihenkilö
5v5 joukkueet
Päävalmentaja P11, P10, P8, P7

Valmentajat

Image

11v11 pelitapavastaava

Mari Rahkonen
mari.rahkonen@fcktp.fi
050 538 5522

Vastuualueet

11v11 joukkueet
Päävalmentaja P17, T14-15
Urheiluakatemia

 

 

 

Image

8v8 pelitapavastaava

Sami Rintanen
sami.rintanen@fcktp.fi
040 729 5923

Vastuualueet

8v8 joukkueet
Päävalmentaja P14, P13, P12

Image

Talenttivalmentaja

Jonas Nyholm
jonsnyholm@gmail.com
044 255 3392

Vastuualueet

Talenttivalmennus
Urheiluakatemia

Image

Valmentaja

Juuso Anttila
juuso.anttila02@gmail.com
045 235 8228

Vastuualueet

Päävalmentaja P7, P10, P11
Mukana myös P14 ja toisen asteen akatemia valmennukset

Image

Valmentaja

Satu Raivela
satu.raivela@gmail.com
050 564 2464

Vastuualueet

Päävalmentaja T8-9, T12-13

Image

Valmentaja

Jani Tuliniemi
jani.tuliniemi@gmail.com
050 542 1908

Vastuualueet

T10-11

 

Hallinto

Image

Hallinto

Åke Söderström
ake.soderstrom@fcktp.fi
0400 727 657

Vastuualueet

Seuran tapahtumat
Jäsenrekisteri
Laskutus

 

Maalivahtivalmennus

Image

Maalivahtivalmennus

Juho Luukkonen
juho.luukkonen@fcktp.fi
040 765 7082

Vastuualueet

Seuran maalivahtien valmennus

 


Fysiikkavalmennus

Image

Fysiikkavalmennus

Teemu Valtonen
050 300 4337

Vastuualueet

Pelaajien fysiikkavalmennus sekä valmentajien ohjeistaminen fysiikkavalmennuksessa

HALLITUS



Hallituksen puheenjohtaja
Johanna Koistinen
johannakoi@hotmail.com
040 756 9884

Vastuualueet
Henkilöstö
Sponsorointi
Sopimukset ja yhteistyökumppanit


Hallituksen varapuheenjohtaja
Mikko Vaahersalo
mikko.vaahersalo@gmail.com
044 425 31 43

Vastuualueet
Varustehankinnat
Sponsorointi
Yhteistyökumppanit


Rahastonhoitaja
Johanna Eskola
johanna.eskola@live.fi
050 358 8615

Vastuualueet
Talous
Laskutus
Jojo-yhteyshenkilö


Hallituksen sihteeri
Jari Klaus
jari.klaus@sok.fi
050 520 2974

Vastuualueet
Hallinto
Turnaustapahtumat
Yhteistyökumppanit


Hallituksen jäsen
Janne Hyppönen
janne.hypponen@kymp.net
050 512 1316

Vastuualueet
Kilpailupolun kehittäminen


Hallituksen jäsen
Kimmo Anttila
kimmo.anttila@kymp.net
050 490 1886

Vastuualueet


Hallituksen jäsen
Tomi Tolsa
tomi.tolsa@fcktp.fi
044 983 5513

Vastuualueet