Yhteystiedot

Toimisto

FC KTP Juniorit Ry
Koulukatu 8
48100 Kotka
Puh. 0400 727 657 

Sähköpostiosoite

toimistojuniorit@fcktp.fi

Tilinumero
FI97 5172 0220 0498 79

Y-tunnus
1596580-9

Image

Hallitus

Image

Puheenjohtaja

Mikko Vaahersalo
mikko.vaahersalo@gmail.com
Puh. 044 425 31 43

Vastuualueet

Varustehankinnat
Sponsorointi
Sopimukset ja yhteistyökumppanit
Valmentajat


Hallituksen jäsen
Jari Klaus
jari.klaus@sok.fi
050 520 2974

Vastuualueet
Talous
Laskutus


Hallituksen jäsen
Kimmo Anttila
kimmo.anttila@kymp.net
050 490 1886

Vastuualueet
Harjoitusvuorot ja ottelutapahtumat
Valokuvaus
Joukkueenjohtajat


Hallituksen jäsen
Johanna Koistinen
johannakoi@hotmail.com
040 756 9884

Vastuualueet
Ulkoinen ja sisäinen viestintä
Markkinointi


Hallituksen jäsen
Nina Jämsen
nina.jamsen@jalotakka.com
050 341 2111

Vastuualueet
Joukkueenjohtajat
myClub jäsenrekisterin ylläpito


Hallituksen jäsen
Toni Ruhanen
toni.ruhanen@hotmail.com
050 490 1899

Vastuualueet

Poikapuolen vastaava
Turnaustapahtumat

Henkilöstö

Image

11v11 pelitapavastaava

Mari Rahkonen
mari.rahkonen@fcktp.fi
050 538 5522

 

Vastuualueet

11v11 joukkueet
Päävalmentaja P17 ja P15
Urheiluakatemia

Image

8v8 pelitapavastaava

Sami Rintanen
sami.rintanen@fcktp.fi
040 729 5923

Vastuualueet

8v8 joukkueet
Päävalmentaja P14, P13, P12

 

 

 

Image

5v5 pelitapavastaava

Juho Luukkonen
juho.luukkonen@fcktp.fi
040 765 7082

Vastuualueet

5v5 joukkueet
Päävalmentaja P11, P10, P8, P7


Hallinto
Åke Söderström
ake.soderstrom@fcktp.fi
0400 727 657

 


Maalivahtivalmennus
Juho Luukkonen
juho.luukkonen@fcktp.fi
040 765 7082